Chłodne wieczory i poranki? Zgłoś chęć uruchomienia ogrzewania!

Informujemy, że każdy administrator, zarządca i właściciel nieruchomości, spółdzielnia czy wspólnota mieszkaniowa może indywidualnie zdecydować, kiedy chce rozpocząć ogrzewanie swoich budynków.

Chociaż lato jeszcze trwa to pogodę mamy jesienną i wielu mieszkańców już wyczekuje uruchomienia ogrzewania w swoich lokalach. W związku z taką sytuacją Kogeneracja Zachód informuje, że gdy jest odpowiednio dużo chętnych do rozpoczęcia odbioru ogrzewania nasze zakłady energetyczne zawiadamiają, od jakiego terminu uruchomione zostanie dostarczanie ciepła odbiorcom. Wtedy tylko ci administratorzy i właściciele budynków, którzy nie są tym zainteresowani nie będą mieli automatycznie uruchomionej dostawy ciepła.

Przypominamy, że dawne pojęcie wspólnego dla wszystkich sezonu grzewczego już nie istnieje. Teraz każdy administrator, zarządca i właściciel nieruchomości, spółdzielnia czy wspólnota mieszkaniowa może indywidualnie zdecydować, kiedy chce rozpocząć ogrzewanie swoich budynków. Dlatego jeśli już dziś chłodne wieczory i poranki są dla Ciebie dyskomfortem – zgłoś chęć rozpoczęcia dostawy ogrzewania dla swojego budynku.