e-Flota Grupy Kogeneracja Zachód

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom elektromobilności Grupa Kogeneracja Zachód buduje flotę elektrycznych pojazdów serwisowych na terenie ośrodków miejskich, w których dostarcza ciepło i energię elektryczną.

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom elektromobilności Grupa Kogeneracja Zachód podjęła decyzję o budowie floty elektrycznych pojazdów serwisowych, których zadaniem jest obsługa techniczna infrastruktury elektroenergetycznej na terenie ośrodków miejskich, w których dostarczamy ciepło i energię elektryczną.

Niewielkie rozmiary, duża przestrzeń ładunkowa, wysoki komfort podróży oraz zerowa emisyjność pozwalają na efektywną eksploatację i szybką reakcję naszych służb pogotowia technicznego nawet w najbardziej zatłoczonych obszarach aglomeracji. Pojazdy wyposażone są w niezbędne narzędzia pozwalające na kompleksową obsługę zarówno zdarzeń serwisowych, jak i obsługi technicznej nowych inwestycji związanych z wciąż rozbudowywaną infrastrukturą elektrociepłowniczą w Białogardzie, Szamotułach i Wałczu.