Szpital w Szamotułach korzysta z naszej energii elektrycznej

Pozyskanie kolejnego klienta o strategicznym znaczeniu dla społeczności lokalnej potwierdza, że tylko lokalny dostawca może być odpowiedzią na energetyczne potrzeby lokalnych obiektów użyteczności publicznej i przedsiębiorców.

Kolejnym klientem Grupy Kogeneracja Zachód SA został Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach, któremu dostarczać będziemy energię elektryczną wytwarzaną z naszych efektywnych energetycznie, oszczędnych ekonomicznie i przyjaznych dla środowiska gazowych systemów kogeneracyjnych.

Oferta przedstawiona przez Kogenerację Zachód SA po raz kolejny okazała się najkorzystniejsza, co w obecnej sytuacji służby zdrowia zmuszonej do ponoszenia dodatkowych kosztów walki z pandemią Covid-19 pozwoliło uzyskać tak potrzebne oszczędności na dostawie energii elektrycznej niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania szpitala. Pozyskanie kolejnego klienta o strategicznym znaczeniu dla społeczności lokalnej jest dowodem, że tylko lokalny dostawca prądu wytwarzanego w modelu kogeneracyjnym może być odpowiedzią na potrzeby dostawy korzystnej cenowo i bezpiecznej energii elektrycznej dla obiektów użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstw.

Miło nam, że wytwarzana przez nas ekologiczna i efektywna energetycznie energia trafi do najważniejszego ośrodka zdrowia w Szamotułach. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców Szamotuł do wyboru naszej oferty kompleksowej dostawy energii cieplnej i prądu.